20 Ocak 2020 Pazartesi

BATISİAD'da istişare toplantısı yapıldı

TÜMSİAD'dan huzurevi kermesine katkı

TÜMSİAD yöneticileri, aileleriyle birlikte yaşlıların yanındaydı.

27 Mayıs 2012 Pazar 17:10
TÜMSİAD'dan huzurevi kermesine katkı
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi ve yaklaşık 40 sivil toplum kuruluşu; Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Kermes Yiyecek İçecek Şenliği”ne katkıda bulundu.
 
Kaplıkaya’daki Büyükşehir Belediyesi huzurevi bahçesinde gerçekleşen ve bu yıl 16. Kez düzenlenen “Kermes Yiyecek İçecek Şenliği ”ne Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketlerin çalışanları, ilçe belediyeleri ve 40’a yakın sivil toplum kuruluşu katıldı.
 
Huzurevi sakinlerinin halkla bütünleşmesini sağlayan kermese katkıda bulunan TÜMSİAD Bursa Şube Başkanı Cemal Balabanoğlu,  Büyükşehir Belediyesi’ne bu imkanı tanıdıkları için teşekkür etti.
 
275 kişinin bulunduğu huzurevindeki büyüklerin yüzündeki mutluluğu gören Balabanoğlu, şunları söyledi.
 
“Gönül ister ki; büyüklerimiz kendi yanımızda, evimizde olsun. Yaşantımıza renk, gönlümüze huzur katsın. Bu imkanımız yoksa en azından buradaki sakinlerimizi ihmal etmeyelim ve sadece özel günlerde değil, tüm zamanlarda ziyaret edelim. TÜMSİAD ailesi olarak bu atmosferde yer alarak, kutsal görevimizi yerine getirdik. İleride daha farklı çalışmalarda yer almak isteriz.” 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV