22 Ocak 2020 Çarşamba

BATISİAD'da istişare toplantısı yapıldı

TÜMSİAD SEKTÖR KURULLARI TOPLANDI

TÜMSİAD Bursa Şubesi, TÜMSİAD Genel Merkezi’nin gerçekleştireceği Tekstil, Otomotiv, Gıda Tarım ve Hayvancılık sektörleri Çalıştayı öncesi sektör kurulları toplantısını gerçekleştirdi.

02 Ekim 2019 Çarşamba 16:44
TÜMSİAD SEKTÖR KURULLARI TOPLANDI
 Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi, TÜMSİAD Genel Merkezi’nin Ekim ayında İstanbul’da gerçekleştireceği Tekstil, Otomotiv, Gıda Tarım ve Hayvancılık sektörleri Çalıştayı öncesi sektör kurulları toplantısını gerçekleştirdi.

TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu’nun başkanlığında toplanan Tekstil, Otomotiv, Gıda Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren üyeler, çeşitli istişarelerde bulundular.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan TÜMSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, TÜMSİAD’ın en önemli amaçlarından birisi Tüm sektörlerin ve üyelerin sorunlarının çözümüne yönelik ortak akıl ve istişare ortamında kararlar almak ve sorunların çözümü üzerine ilgili birimlerle faydalı çalışmalar gerçekleştirmektir. Şerbetçioğlu, “Bursa’nın en güçlü sektörlerinde başlattığımız kurul toplantılarımız, gelecek dönemde daha farklı sektörleri de kapsayarak devam edecektir. Ekim ayı içerisinde Genel Merkezimizin İstanbul’da düzenleyeceği çalıştay öncesi, artılarımızı ve eksilerimizi tüm hatlarıyla ele aldığımız bu toplantı, tüm katılımcılar için verimli sonuçlar doğuracaktır” dedi.

Toplantının sonunda, katılımcılara TÜMSİAD’ın yeni üyelik sertifikaları takdim edildi.


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV